- Артикул LIDZCRM500315000
- Бренд Lidz
- Довжина шлангу, мм 1500
- Обплетення – нержавіюча сталь.
- Діаметр підключення 1/2"
- Колір Хром
- Комплектація Душовий шланг
- Країна реєстрації бренду Польща
- Країна-виробник Польща
- Матеріал Нержавіюча сталь
- Модель 150 00
Опис
Шланг для душу Lidz (CRM) 50 03 150 00 виконаний у вигляді металевого витка з хромованою поверхнею, що не так схильна до зношування. Виріб такого виду є класичним варіантом шлангів, які найчастіше використовуються в душі. Для підключення є підведення з внутрішнім різьбленням. Універсальне підключення дає можливість використовувати зі шлангом будь-яку лійку.
- Призначення для душу
- Серія 50 03
- Тип виробу Шланг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Lidz |
| Материал шланга | Нержавеющая сталь |
| Покрытие | Хром |
| Длина | 1500 мм |
| Количество конических гаек | 1 шт |
| Диаметр конической гайки | 1/2" |
| Количество цилиндрических гаек | 1 шт |
| Диаметр цилиндрической гайки | 1/2" |
Информация для заказа
- Цена: 72,49 ₴



